VEGAS Movie Studio 14 Platinum

VEGAS Movie Studio 14 Platinum Szybki i łatwy montaż filmów

Oszczędzasz PLN
Cena SRP: ,00 PLN   ,00 PLN
||

Edycja wideo dla zaawansowanych twórców wideo VEGAS® Movie Studio Platinum

Przenieś swoje projekty na kolejny poziom. Wykorzystaj tryb edycji multikamera, narzędzia obrazu w obrazie i inne przydatne funkcje. Doświadcz obróbki filmów w doskonałej jakości. Prościej już się nie da! Dzięki możliwości nagrywania filmów na DVD i Blu-ray zachowaj wspomnienia na zawsze.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - Overview

W pełni kreatywne środowisko edycji wideo

Zaprojektowany z myślą o szybkiej edycji zwiększającej Twoją kreatywność. VEGAS Movie Studio Platinum upraszcza proces edycji dzięki dostępnym, wszechstronnym narzędziom oraz niesamowicie bogatym zestawem ciekawych funkcji.

Zindywidualizuj przestrzeń do pracy

Dostosuj tak interfejs użytkownika, aby dopasować go do swojej wygody, zwiększając maksymalnie wydajność pracy. Rozmieść i zapisz wszelkie niestandardowe układy okien. Inaczej dla określonych zadań, takich jak edytowanie, nagrywanie dźwięku, czy dopracowywanie projektu. Własny, spersonalizowany układ okien zapewni wygodę podczas pracy nawet z najbardziej rozbudowanymi narzędziami.

Produkcja wideo z wielu kamer

1… 2… 3… 4… kamery! Łączenie ujęć z maksymalnie czterech kamer w jedno zdarzenie na osi czasu. Przełączaj pomiędzy czterema kątami kamery, klikając myszą, tak aby stworzyć atrakcyjny dynamiczny materiał. Okno podglądu wideo pokazuje wszystkie cztery strumienie kamer jednocześnie. To Ty decydujesz, który kąt ma zostać pokazany i kiedy go pokazać. Przełączaj między kątami kamer w czasie rzeczywistym podczas poglądu filmu. Następnie precyzyjnie dostosuj miejsca cięć lub zmień kolejność ujęć. Stwórz perfekcyjne wideo.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - Multicam production

Nigdy nie szukaj kompromisów!
Nigdy nie zabraknie miejsca!

Niech Twój projekt rośnie tak jak potrzebujesz aby zaprezentować Twoją wizję. Masz do dyspozycji do 200 ścieżek audio i do 200 ścieżek wideo w dowolnym projekcie. Taka przestrzeń umożliwia korzystanie z nieograniczonych możliwości kompozycji i sposobów organizacji materiału. Wykorzystaj np. narzędzie obraz w obrazie, tyle razy ile potrzebujesz przy tworzeniu skomplikowanych projektów.

Ciekawe sposoby zmiany sceny w scenę

Przenieś widza z jednej sceny w drugą podskakując, wstrząsając lub przesuwając kolor. To tylko drobne przykłady tego co sprawia, że przejścia z NewBlueFX są tak świetne. Możliwość szybkiego wykorzystania przejść dzięki gotowym ustawieniom lub też możliwość dostosowywania dowolnych parametrów i indywidualizacja efektów. VEGAS Movie Studio i NewBlueFX to doskonali partnerzy.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - transitions

Odzyskaj poruszone sceny

Film tworzymy w każdej sytuacji. A to oznacza ruch, który nie zawsze pozwala na idealne ujęcia. Śmiało: zamocuj kamerę na rowerze, łodzi, sankach lub desce surfingowych i uwiecznij każdy ekscytujący moment. Zaawansowana stabilizacja obrazu zbudowana na bazie wiodącej technologii Mercalli V2 firmy proDAD, sprawia, że większość drgań znika.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - video stabilization

Popraw swoje kolory

Rozjaśnij cienie, wzmocnij średnie tony, niech biel będzie czystą bielą. Filtr „Korekcja koloru” zapewnia łatwy w obsłudze interfejs z trzema kołami, pozwala na pełną kontrolę nad kolorami, nasyceniem i regulacją wzmocnienia. Zerowanie i poprawianie wybranego koloru przy użyciu drugorzędnego korektora koloru umożliwia zmianę wybranego koloru na inny, bez zmiany pozostałych. Zmień kolor na inny odcień lub wyróżnij go, zmieniając wszystkie inne na odcienie szarości. Użyj szerokiego wachlarza dodatkowych filtrów do korekcji koloru, ożyw materiał i zbuduj specjalne efekty kolorystyczne.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - color correction

Music Maker – tworzenie własnych dzieł muzycznych

Music Maker to doskonałe narzędzie do tworzenia oryginalnej muzyki do filmów. Nagraj narrację lub utwórz doskonałą ścieżkę dźwiękową. Nic tak nie podnosi emocji podczas oglądania filmu jak dobra muzyka. Niezależnie od tego czy jesteś muzykiem czy nie, z Music Maker możesz tworzyć muzykę tak jak robią to profesjonaliści.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - MAGIX Music Maker

Autoring płyt DVD lub wysokiej rozdzielczości Blu-ray

Twórz płyty DVD lub wspaniałe, wysokiej rozdzielczości Blu-ray z przyciskami nawigacyjnymi, menu, dźwiękiem przestrzennym oraz np. z podpisami. Wybierz własny styl z ponad 100 gotowych szablonów szerokokątnych wysokiej rozdzielczości. Dodaj znaczniki rozdziałów, aby łatwiej nawigować pomiędzy scenami. Dodaj podpisy i kontrolę rodzicielską. Testuj i podglądaj film i wszelkie elementy sterujące jeszcze przed nagraniem dysku. Płyta DVD lub wysokiej rozdzielczości Blu-ray to doskonały prezent dla przyjaciół i rodziny.

VEGAS Movie Studio 14 Platinum - DVD and Blu-ray disc authoring

To co najważniejsze

  • Edycja z wielu kamer
  • Kreator pokazu slajdów
  • Obsługa wideo HD oraz 4K
  • Frame-accurate preview editing with hover scrub technology
  • Obsługa monitorów wysokiej rozdzielczości
  • Format AVC/MP4 dla optymalnego stremingu
  • Narzędzie tworzenia obrazu w obrazie
VEGAS Movie Studio 14 Platinum

VEGAS Movie Studio 14 Platinum Wydajna obróbka filmów wideo

Oszczędzasz PLN
Cena SRP: ,00 PLN   ,00 PLN
||

Rodzina produktów VEGAS Movie Studio

Rodzina oprogramowania do edycji wideo VEGAS® Movie Studio oferuje coś dla każdego. Łatwa edycja wideo, imponujące efekty audio i wideo, korekcja koloru, kreatywne przejścia, wyszukane tytuły i wiele więcej.

Porównaj trzy wersje programu VEGAS® Movie Studio i wybierz spełniającą Twoje oczekiwania wersję dla siebie

Zobacz pełne porównanie produktów rodziny VEGAS® Movie Studioe.

VEGAS Movie Studio 14 - Family of Products