VEGAS Movie Studio 14

VEGAS Movie Studio 14 Szybki i łatwy montaż filmów

Oszczędzasz PLN
Cena SRP: ,00 PLN   ,00 PLN
||
 

Zachowaj swoje wspomnienia za pomocą
niesamowitego oprogramowania do edycji wideo. VEGAS® Movie Studio

Potrzebujesz kreatywnego wsparcia, a nie tylko samego oprogramowania do edycji wideo! VEGAS Movie Studio stanie się Twoim współpracownikiem przekształcając cyfrowe fotografie i wideo w niezapomniane wspomnienia. Otrzymujesz łatwe w obsłudze narzędzie do edycji, niesamowite tytuły i wspaniałe efekty wideo, które zapierają dech w piersiach.

VEGAS Movie Studio 14 - O programie

1. Import

Pobierz cyfrowe wideo lub zdjęcia bezpośrednio z Twojego smartfona, tabletu, kamer HDV lub AVCHD.

2. Edycja

Chwyć i przenieś Twoje cyfrowe klipy i zdjęcia bezpośrednio na linię edycyjną w prosty, intuicyjny i szybki sposób. Przytnij, wybierz odpowiednie fragmenty lub zmień tempo odtwarzania i wiele więcej.

3. Dodaj

Wyróżnij swoją historię dodając tytuły, efekty, muzykę, a nawet napisy końcowe.

Niesamowite tytuły i podpisy

Animuj swoje tytuły narzędziem „Tytuły i Tekst”. Wpraw w ruch tekst na ekranie. Utwórz ruchome napisy z efektami wstrząsu, przesuwania czy podskakiwania i kręcenia. Spraw aby przyciągały uwagę poprzez ich podskakiwanie, szarpanie, rozrywanie lub efekt trzęsienia ziemi.

VEGAS Movie Studio 14 - Tytuły i napisy

Osiągnij maksymalny efekt

Wbudowane efekty audio i wideo oferują nieograniczone możliwości. Wykorzystaj te filtry i efekty, aby poprawić swoje klipy audio i wideo lub stworzyć coś niesamowicie szalonego. Gotowe do wykorzystania zestawy ustawień przyśpieszą edycję wideo. Możesz również stworzyć własne indywidualne ustawienia efektów, które będą wyłącznie w Twoich produkcjach

VEGAS Movie Studio 14 - Go for maximum effect

Music Maker

Music Maker to doskonałe narzędzie do tworzenia oryginalnej muzyki do filmów. Nagraj narrację lub utwórz doskonałą ścieżkę dźwiękową. Nic tak nie podnosi emocji podczas oglądania filmu jak dobra muzyka. Niezależnie od tego czy jesteś muzykiem czy nie, z Music Maker możesz tworzyć muzykę tak jak robią to profesjonaliści.

VEGAS Movie Studio 14 - MAGIX Music Maker

Łatwe udostępnianie swoich produkcji

Opracuj film w optymalnej jakości i formacie w celu dalszego udostępnienia. Prześlij bezpośrednio do Vimeo, YouTube lub Facebooka. Ty decydujesz jak chcesz się dzielić swoim dziełem… VEGAS Movie Studio zautomatyzuje ten proces.

VEGAS Movie Studio 14 - Sharing Made Easy

Pokaż mi jak - samouczek

Wykorzystując wbudowany samouczek sprawdź w jaki sposób korzystać z wbudowanych narzędzi. Masz pytanie? Samouczki „Pokaż mi jak” nauczą Cię tego co musisz wiedzieć. Postępuj krok po kroku z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie, bezpośrednio na Twoim projekcie. Uzyskaj szczegółowe wskazówki dotyczące najważniejszych funkcji, poszczególnych okien oraz narzędzi edycyjnych. Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym użytkownikiem, czy amatorem, samouczki ułatwią Ci edycję wideo

VEGAS Movie Studio 14 - tutorials

To co najważniejsze


  • Szybki i łatwy montaż filmów
  • Nowoczesny i przyjazny interfejs
  • Efekty wideo i audio, przejścia i napisy do kreatywnej obróbki wideo


  • Obsługa wszystkich popularnych kamer
  • Wsparcie monitorów wysokiej rozdzielczości
  • Oprogramowanie Music Maker w zestawie
  • Bezpośrednie przesyłanie plików na Vimeo, YouTube oraz Facebook
VEGAS Movie Studio 14

VEGAS Movie Studio 14 Szybki i łatwy montaż filmów

Oszczędzasz PLN
Cena SRP: ,00 PLN   ,00 PLN
||

Rodzina produktów VEGAS Movie Studio

Rodzina oprogramowania do edycji wideo VEGAS® Movie Studio oferuje coś dla każdego. Łatwa edycja wideo, imponujące efekty audio i wideo, korekcja koloru, kreatywne przejścia, wyszukane tytuły i wiele więcej.

Porównaj trzy wersje programu VEGAS® Movie Studio i wybierz spełniającą Twoje oczekiwania wersję dla siebie

Zobacz pełne porównanie produktów rodziny VEGAS® Movie Studioe.

VEGAS Movie Studio 14 - Family of Products