VEGAS Pro 15 Edit
VEGAS Pro 15 Edit
VEGAS Pro 15 Edit

VEGAS Pro 15 Edit Profesjonalna produkcja wideo i audio

Oszczędzasz PLN

Aktualizacja: VEGAS Pro 15 Edit Profesjonalna produkcja wideo i audio

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna

VEGAS Pro 15 Edit Profesjonalna produkcja wideo i audio

Zanim dokonasz zakupu — przetestuj!
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

Stwórz swój własny unikalny styl pracy Edycja wideo z VEGAS Pro 15 Edit

VEGAS Pro Edit dostarcza ci zestaw kompletnych i nowoczesnych narzędzi do edycji wideo w prostym i logicznym interfejsie, który pomoże ci osiągnąć optymalną kreatywność. Nowy, całkowicie konfigurowalny interfejs użytkownika umożliwia szybkie i wydajne działanie. Wypełniony nowymi funkcjami, które zapewniają szerokie spektrum możliwości w edycji dla osiągnięcia profesjonalnych rezultatów. Wersja 15 pozwala ci wznieść się na wyżyny twojej kreatywności - ponownie.

VEGAS Pro 15 Edit - Overview

Profesjonalne narzędzia dla profesjonalnych montażystów

VEGAS Pro to nieliniowa edycja w czasie rzeczywistym na osi czasu. Dzięki interfejsowi użytkownika dającemu maksymalną elastyczność program pozwala Ci całkowicie dostosować się do twoich wymagać. Wersja 15 jest wypełniona nowymi funkcjami, które pomogą Ci w unikalnym przepływie pracy, zwiększa wydajność edytowania oraz kreatywność.

Edytuj i twórz gotowe filmy.

VEGAS Pro 15 zapewnia wszystkie potrzebne narzędzia do precyzyjnej edycji, kreatywnego ulepszenia i szybkiego eksportu projektu w różnych formatach. Niezależnie od tego, czy pracujesz w formacie HD czy 4K, wersja 15 umożliwia ci płynną pracę. Edytuj projekt szybciej dzięki akceleracji sprzętowej NVIDIA i Intel QSV.

Wysokiej rozdzielczości dźwięk wielokanałowy

Precyzyjnie dopasuj dialogi, efekty dźwiękowe i podkłady muzyczne. VEGAS Pro wyróżnia się w produkcji dźwięku. Praca z nieograniczonymi ścieżkami 24-bitowego dźwięku o wysokiej wierności 192kHz umożliwia utworzenie bogatej ścieżki dźwiękowej dla filmu.

VEGAS Pro 15 Edit - High resolution multitrack audio

Szeroki zakres opcji eksportu

Akceleracja sprzętowa zapewniana przez technologie NVIDIA i Intel QSV znacznie skraca czas renderowania. Chcesz dostarczyć swoje wideo w wielu formatach? Interfejs skryptowy VEGAS Pro automatyzuje ten proces. Niezależnie od tego, czy chcesz dostarczyć projekt do przesyłania strumieniowego, czy też nagrać na płytę Blu-ray Disc, VEGAS Pro posiada wiele opcji eksportu materiału w rodzielczości od HD do 4K.

VEGAS Pro 15 Edit - Multiple output options

Przegląd najważniejszych funkcji

  • Funkcja Instant Freeze Frame
  • Wtyczka OFX Crop z kontrolą w czasie rzeczywistym w podglądzie wideo
  • Wsparcie dla ACES 1.0
  • Selektywnie wklejanie atrybutów ujęć

Co mówią nasi klienci

Mark Anthony Holmes, Holmes Creative

„Nic nie dorównuje szybkości porównuje VEGAS Pro, jego łatwości użytkowania i zdroworozsądkowego podejścia do edycji wideo i audio.”

JustAlexHalford

„Bez względu na to, jaki masz cel, Vegas Pro 15 i wszystkie jego funkcje w całości się tym zajmie.”

Bobby B. Grubic, ProVideo Coalition

„Vegas Pro to kompleksowa narzędzie postprodukcji. Po prostu „must have” ze wszystkim, czego potrzebujesz do tworzenia projektów najwyższej klasy”

Christian Wolochow

„[...] W przeciwieństwie do innych programów do edycji wideo, VEGAS Pro oferuje więcej opcji i kreatywnych możliwości edycji, renderowania i cięcia wideo. Najnowsza wersja umożliwia również płynniejsze odtwarzanie filmów z wyższym FPS w podglądzie, co umożliwia bezpośrednią edycję dużo łatwiej.”

Co pisze o nas prasa

01/10/2016 - „Wyrafinowane rozwiązanie do edycji używane przez wielu profesjonalnych filmowców i montażystów wideo”

1/2017 - „[...] Vegas Pro 14 to potężne, stabilne i szybko reagujące profesjonalne oprogramowanie, które sprawia, że każdy szczegół edycji jest jeszcze sprawniejszy i łatwiejsze niż konkurencja. Magix ponownie ożywia Vegas Pro”


VEGAS Pro 15 Edit
VEGAS Pro 15 Edit

VEGAS Pro 15 Edit Profesjonalna produkcja wideo i audio

Oszczędzasz PLN

Aktualizacja: VEGAS Pro 15 Edit Profesjonalna produkcja wideo i audio

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

Witamy w rodzinie

Rodzina produktów VEGAS Pro 15 oferuje kilka pakietów zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach produkcyjnych. Precyzyjnie edytuj, kreatywnie ulepszaj i szybko dostarczaj swoją produkcję w wielu popularnych formatach.

Zobacz pełne porównanie produktów rodziny VEGAS Pro 15.

VEGAS Pro 15 Edit - VEGAS product family