VEGAS Pro 15 Suite
VEGAS Pro 15 Suite
VEGAS Pro 15 Suite

VEGAS Pro 15 Suite Profesjonalna produkcja wideo i audio, authoring płyt i wysokiej klasy wtyczki

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna

Aktualizacja: VEGAS Pro 15 Suite Profesjonalna produkcja wideo i audio, authoring płyt i wysokiej klasy wtyczki

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna

VEGAS Pro 15 Suite Profesjonalna produkcja wideo i audio, authoring płyt i wysokiej klasy wtyczki

Zanim dokonasz zakupu — przetestuj!
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

Wydajność, która inspiruje Edycja wideo z VEGAS Pro 15 Suite

Gdy przychodzi inspiracja, potrzebujesz narzędzia, które zapewni Ci możliwość czerpania inspiracji z maksymalnej wydajności. VEGAS Pro Suite sprawia, że płynna wydajność staje się rzeczywistością. Zacznij już dziś przygodę ze światowej klasy NLE wraz z potężną aplikacją do tworzenia dysków i równie doskonałą kolekcją wysokiej jakości wtyczek, aby stworzyć niesamowite profesjonalne produkcje.

VEGAS Pro 15 Suite - Overview

Edycja bez ograniczeń

Pracuj z wideo nakręconym za pomocą urządzeń od telefonu komórkowego do profesjonalnej kamery 4K. VEGAS Pro radzi sobie z większością istniejących formatów z łatwością i bez problemowo konwertuje materiał pomiędzy nimi. Tak samo wygląda praca z dźwiękiem. Program rozpoznaje materiał audio o niskiej rozdzielczości lub nieskazitelnym 24-bitowym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości 192 kHz i wszystko pomiędzy, dodatkowo obsługuje dźwięk mono, stereo lub przestrzenny 5.1. Mieszaj formaty na tej samej osi czasu. VEGAS Pro automatycznie dopasowuje wszystkie media do ustawień projektu i odtwarzy je wszystkie w czasie rzeczywistym bezpotrzeby przeprowadzenia wstępnego renderowania lub transkodowania. Po prostu zacznij edycję.

Nieskończone kreatywne opcje

Zacznij od wszystkich natywnych filtrów i efektów w VEGAS Pro i dodaj do tego imponującą kolekcję wtyczek od wiodących deweloperów - Boris FX, HitFilm i NewBlueFX, aby z ekscytacją korzystać z olbrzymich zasobów i możliwości twórczych pakietu VEGAS Pro 15 Suite.

VEGAS PRO 15 SUITE: PEŁNY GWIAZDORSKICH DODATKÓW

Gwiazdy deweloperów branży, jeśli chodzi o rozwój wtyczek, oferują narzędzia do naprawy, ulepszania i podwyższania jakości wideo. VEGAS Pro Suite z dumą współpracuje z najlepszymi.Boris FX

Sapphire Render Unit ulepszy pracę wzbogacając ją oszałamiającymi fakturami, gradientami, chmurami, niebem i efektami świetlnymi.

HitFilm

HitFilm Movie Essentials to kolekcja wtyczek dostarczająca podstawowych narzędzi do poprawy i podstawowej korekcji wideo. Nadaj kinowego wyglądu, wyreguluj szumy wideo, generuj efekty specjalne i wiele innych.

NewBlueFX

NewBlueFX Filters 5 Ultimate to kolekcja potężnych filtrów i efektów do tworzenia niespotykanych dotychczas efektów w ujęciach. Wtyczki obejmują ColorFast 2, Recreate, Recolor i Refocus.

Nowe technologie przyspieszają proces renderowania

Skorzystaj ze wsparcia dla nowoczesnej akceleracji sprzętowej NVIDIA i Intel QSV, aby poważnie skrócić czas renderowania. Nowe szablony renderowania, zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu tych przełamujących granice technologii sprzętowych, doskonale nadają się do renderowania do formatu MP4 w celu przesyłania strumieniowego lub AVC do nagrywania płyt Blu-rayNewBlueFX Titler Pro 5

Stwórz eleganckie tytuły lub dynamiczną grafikę 3D w kilka sekund. Wybieraj spośród ponad 200 wbudowanych stylów i szablonów, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty. Twórz złożoną ruchomą grafikę według preinstalowanych szablonów animacji. System edycji tytułów ułatwia edycję tekstu i dostosowuje kolory i style wszystkich tytułów projektu z jednego miejsca.

Profesjonalne tworzenie dysków DVD i Blu-ray

Nagraj wideo na płytę DVD lub płytę Blu-ray w wysokiej rozdzielczości. Wybierz jeden z 80 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów lub zaimportować niestandardową grafikę, przyciski i nakładki z programu Photoshop. Z łatwością importuj znaczniki z projektu VEGAS Pro jako znaczniki rozdziałów. Twórz menu dla głównej funkcji, notatek reżysera, utworów muzycznych, wyboru scen i innych elementów.

PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI

  • Innowacjy interfejs użytkownika
  • Wtyczka OFX Picture-in-Picture z kontrolą w czasie rzeczywistym w podglądzie wideo
  • Wtyczka OFX Lookup Table (LUT)
  • Najnowsze technologie przyspieszenia sprzętowego
  • Wsparcie dla ACES 1.0
  • Selektywnie wklejanie atrybutów ujęć
  • Zawiera aplikację DVD Architect do authoringu płyt DVD i Blu-ray Disc
  • Dodatek NewBlueFX Filters 5 Ultimate and aplikacja Titler Pro 5
  • Dodatek HitFilm Movie Essentials
  • Boris FX Sapphire Render Unit

Co mówią nasi klienci

Mark Anthony Holmes, Holmes Creative

„Nic nie dorównuje szybkości porównuje VEGAS Pro, jego łatwości użytkowania i zdroworozsądkowego podejścia do edycji wideo i audio.”

JustAlexHalford

„Bez względu na to, jaki masz cel, Vegas Pro 15 i wszystkie jego funkcje w całości się tym zajmie.”

Bobby B. Grubic, ProVideo Coalition

„Vegas Pro to kompleksowa narzędzie postprodukcji. Po prostu „must have” ze wszystkim, czego potrzebujesz do tworzenia projektów najwyższej klasy”

Christian Wolochow

„[...] W przeciwieństwie do innych programów do edycji wideo, VEGAS Pro oferuje więcej opcji i kreatywnych możliwości edycji, renderowania i cięcia wideo. Najnowsza wersja umożliwia również płynniejsze odtwarzanie filmów z wyższym FPS w podglądzie, co umożliwia bezpośrednią edycję dużo łatwiej.”

Co pisze o nas prasa

01/10/2016 - „Wyrafinowane rozwiązanie do edycji używane przez wielu profesjonalnych filmowców i montażystów wideo”

1/2017 - „[...] Vegas Pro 14 to potężne, stabilne i szybko reagujące profesjonalne oprogramowanie, które sprawia, że każdy szczegół edycji jest jeszcze sprawniejszy i łatwiejsze niż konkurencja. Magix ponownie ożywia Vegas Pro”


VEGAS Pro 15 Suite
VEGAS Pro 15 Suite

VEGAS Pro 15 Suite Profesjonalna produkcja wideo i audio, authoring płyt i wysokiej klasy wtyczki

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna

Aktualizacja: VEGAS Pro 15 Suite Profesjonalna produkcja wideo i audio, authoring płyt i wysokiej klasy wtyczki

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

Witamy w rodzinie

Rodzina produktów VEGAS Pro 15 oferuje kilka pakietów zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach produkcyjnych. Precyzyjnie edytuj, kreatywnie ulepszaj i szybko dostarczaj swoją produkcję w wielu popularnych formatach.

Zobacz pełne porównanie produktów rodziny VEGAS Pro 15.

VEGAS Pro 15 Edit - VEGAS product family