VEGAS Pro 16 Edit
Upgrade: VEGAS Pro 16 Edit
VEGAS Pro 16 Edit

VEGAS Pro 16 Suite Profesjonalna produkcja wideo, edycja audio i wysokiej jakości wtyczki

Oszczędzasz PLN

Aktualizacja: VEGAS Pro 16 Suite Profesjonalna produkcja wideo, edycja audio i wysokiej jakości wtyczki

Oszczędzasz PLN
Dostępna wyłącznie wersja elektroniczna

VEGAS Pro 16 Suite Profesjonalna produkcja wideo, edycja audio i wysokiej jakości wtyczki

Zanim dokonasz zakupu — przetestuj!
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN
,00 PLN Cena SRP: ,00 PLN

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ. WIĘCEJ NARZĘDZI.
WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI. Edycja wideo za pomocą nowego VEGAS Pro 16 Suite

VEGAS Pro 16 Suite to kompletny pakiet do edycji wideo, który otwiera nowe światy tworzenia wideo i audio. Dodaj hollywoodzkie efekty do swoich filmów dzięki najnowszym wtyczkom premium i szybko stwórz profesjonalne dyski DVD i Blu-ray dzięki zaawansowanym narzędziom do authoringu płyt.

DOATKOWE WTYCZKI W VEGAS PRO 16 SUITE

Ignite Pro

Odkryj 180 wtyczek, które pomogą Ci stworzyć każdy efekt wideo jaki możesz sobie wyobrazić: od korekcji kolorów i czyszczenia filmów po specjalne efekty laserowe i świetlne.

proDAD VitaScene V3 PRO

Niesamowity pakiet zawierający około 700 efektów do tworzenia wspaniałych efektów wizualnych dla filmów, w tym filtrów, efektów malowania i animowanych efektów filmowych.

Boris FX Sapphire Lighting Unit

Zestaw spektakularnych efektów oświetlenia naturalnego i syntetycznego. Odkryj wszystko, od flar 3D po subtelne blaski, lśnienia i odblaski.

Tworzenie płyt DVD i High Definition Blu-ray

Twórz profesjonalne płyty DVD i Blu-ray. Dzięki 80 szablonom do wyboru lub własnemu projektowi z programu Photoshop można łatwo tworzyć atrakcyjne menu.

NOWOŚCI W VEGAS PRO 16

Śledzenie ruchu

Zaawansowane śledzenie ruchu umożliwia identyfikację jednego lub więcej obiektów w filmie, śledzenie ich pozycji podczas poruszania się po ekranie i stosowanie efektów specjalnych - takich jak gradacja kolorów - które podążają za tymi obiektami. Poza tym możesz "przypiąć" tekst do śledzonych obiektów.

Stabilizacja wideo

Narzędzie do stabilizacji obrazu VEGAS Pro zostało całkowicie przeprojektowane za pomocą naszej najnowocześniejszej technologii. Pozwala na jeszcze szybsze i łatwiejsze stabilizowanie nagrań niż kiedykolwiek wcześniej.

HDR Support HDR Support

Obsługa HDR

Skorzystaj z nowoczesnej kolorystyki swoich profesjonalnych aparatów i sprzętu monitorującego. Realizuj swoje projekty w przestrzeni barw HDR, aby uzyskać najbardziej oszałamiające, naturalne kolory, jakie widzowie kiedykolwiek widzieli.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

  • NOWOŚĆ: Zaawansowane śledzenie ruchu
  • NOWOŚĆ: Stabilizacja wideo światowej klasy
  • NOWOŚĆ: Interakcja między scenorysami i osią czasu
  • NOWOŚĆ: Obsługa edycji 360°
  • NOWOŚĆ: Profesjonalne wtyczki audio
  • NOWOŚĆ: Maskowanie Bézier OFX
  • DVD Architect I authoring płyt
  • NOWOŚĆ: Dodatek FXhome HitFilm Ignite Pro
  • NOWOŚĆ: Dodatek Boris FX Sapphire Lighting Unit
  • NOWOŚĆ: Dodatek proDAD VitaScene V3 PRO

Nie musisz wierzyć nam na słowo

"Vegas Pro 15 stał się z łatwością jedną z najlepszych aktualizacji, jakie VEGAS stworzył od lat. Wtyczki Crop i PIP są niezwykle pomocne, uwielbiam „hamburgerowe” menu, używamy funkcji "selektywnego wklejania atrybutów zdarzeń" przez cały czas, a przede wszystkim opcji ciemnego interfejsu użytkownika. Nie mogę się doczekać, aby sprawdzić wszystkie nowe funkcje w wersji 16!"

"Wbudowane śledzenie ruchu i edycja wideo 360 jest tym, na co czekałem! Moje dwa WIELKIE pragnienia pojawiły się w nowym VEGAS Pro 16. Jestem podekscytowany!"

"VEGAS Pro to mój główny program. Możliwość edytowania wideo w muzycznych bitach i taktach jest jednym z głównych powodów, dla których używam VEGAS w każdym projekcie, który wykonuję. "

"Vegas Pro 16 to ogromny postęp, jest szybki, intuicyjny, to wielka radość edycji w tym programie, po raz pierwszy w profesjonalny sposób. Nowa stabilizacja obrazu jest niesamowita, jest to duży krok w nowej wersji VEGAS PRO 16 "

Greg Keast | The Art of the Cut

Greg Keast | The Art of the Cut

"Właśnie oglądałem film przedstawiający 10 najlepszych efektów wideo w programie Adobe Premiere i przez cały czas myślałem sobie, że VEGAS Pro 16 może zrobić to wszystko, a nawet więcej."

"VEGAS Pro to oprogramowanie do edycji wideo, często polecane każdemu, kto szuka łatwego w obsłudze, a jednocześnie bardzo funkcjonalnego edytora. VEGAS Pro zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w czystym i nowoczesnym opakowaniu."

"Prosty, szybki i intuicyjny - VEGAS Pro jest jednym z najlepszych programów do edycji dostępnych na rynku."

Co prasa o nas pisze

Editors Choice

Editors Choice

01.10.2016 - "Wyrafinowane rozwiązanie do edycji używane przez wielu profesjonalnych filmowców i montażystów wideo".

28/08/2017 - "Krótko mówiąc, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy edytujesz tak wydajnie, jak to możliwe, VEGAS Pro 15 może być narzędziem, które używasz, aby potwierdzić tą tezę."

20/02/2018 - "[…] Z odnowionym interfejsem użytkownika i licznymi nowoczesnymi funkcjami, których oczekują poważni edytorzy wideo. Rezultatem jest jedna z najlepszych aplikacji do edycji wideo semi-pro. "

06/08/2018 - "Vegas Pro 15 zapewnia kompletne, nowoczesne narzędzia do edycji w logicznym interfejsie, które pomogą Ci osiągnąć najwyższą kreatywność."